Клінкерна бруківка CRH

8 простих правил укладання клінкерної бруківки CRH

У багатьох європейських містах з багатим історичним минулим практично немає бетонних дорожніх покриттів, замість них повсюдно використовується дорожня бруківка. Звичайно, на клінкерну бруківку CRH ціна набагато вище, ніж на бетон, але вона служить набагато довше, має презентабельний зовнішній вигляд. Тобто, якщо розраховувати на тривалу перспективу, бруківка є найбільш економічним матеріалом за рахунок тривалого терміну експлуатації.

Клінкерна бруківка CRH в Києві: переваги використання

Тротуарна плитка CRH виробляється з натуральної глини, яка після формування та сушіння піддається високотемпературному випалу. Завдяки такій технології виробництва клінкер набуває високу щільність. Виробляється клінкерна бруківка CRH на заводах Польщі, Бельгії, Голландії та інших країн. Цей матеріал стійкий до дії вологи, на відміну від бетону не руйнується під впливом температурних перепадів. Стійкість до природних факторів і робить клінкерну бруківку ідеальним матеріалом для пристрою дорожнього покриття міських магістралей, площ, пішохідних і садових доріжок, благоустрою прибудинкових територій.
Клінкерна бруківка CRH, продаж якої здійснюється нашою компанією, володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і високою якістю.

Додаткові переваги:

• Клінкерна бруківка CRH, вартість якої цілком доступна, протягом усього терміну експлуатації зберігає свій колір, не піддається стиранню.
• Плитка стійка до дії агресивних хімічних середовищ, в тому числі і кислот.
• Поверхня бруківки CRH володіє антиковзаючим ефектом. У зимовий період з неї легко зчищається сніг і ожеледь.
• Обидві сторони плитки мають однаковий зовнішній вигляд, тому при ряді пошкоджень її можна демонтувати і укласти іншою стороною.
• Висока механічна міцність дозволяє в багатьох випадках використовувати плитку CRH невеликої товщини.

Особливості монтажу

Технологія монтажу досить проста в чому схожа на укладку аналогічних матеріалів. Важливо пам'ятати, що термін служби навіть самого якісного і дорогого покриття залежить від підготовки основи та дотримання правил виконання робіт.

Вісім секретів якісного укладання бруківки CRH:

1. Зі всієї ділянки, на який буде укладатися бруківка, необхідно зняти шар грунту, при цьому формується ухил для стоку води. Основу добре утрамбовують.
2. Після цього формують несучий шар для розподілу навантаження і видалення потрапившої під бруківку вологи. Несучий шар виконують з суміші щебеню та гравію, його товщина повинна бути не менше 10-ти сантиметрів.
3. Після закінчення підготовчих робіт на розчин монтуються бордюри. Як правило, вони являють собою встановлені на ребро клінкерну цегла.
4. Клінкерну бруківку укладають на баластний шар, який виконаний з піску або дрібного щебеню і має товщину до 30-ти мм.
5. Щоб по всій площі укладання дотримувалася однорідна колірна гамма, під час робіт одночасно використовують плитку з декількох піддонів. Бажано купувати клінкерну бруківку CRH зі складу відразу в повному обсязі.
6. Укладання починають від бордюру або стіни будівлі. Під час монтажу важливо витримувати однакову товщину швів (порядку 3-5 мм). Шви заповнюють піском в процесі монтажу покриття.
7. Плитка добре ріжеться звичайною болгаркою з алмазним диском. Будівельники рекомендують для підвищення швидкості монтажу укладати всі різані елементи одночасно після завершення монтажу всіх цілих елементів.
8. Після того як вся поверхня вирівняна і утрамбована киянкою або віброустановкою, у шви досипається пісок. Цей процес необхідно повторювати до тих пір, поки шви не заповняться повністю.


Клінкерну бруківку CRH купити в нашій компанії можна в широкому асортименті.

Публікації Всі публікації