Тротуарна клінкерна бруківка

Фільтр
Виробники
    тип
  • товщина

Показано 4 товара

Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Вісім переваг клінкерної бруківки перед бетонною

Сьогодні існує понад 10-ти видів бруківки, найбільш поширеними є клінкерна і бетонна бруківка. Перша виготовляється з глини, заготовки обпікаються при високій температурі. Другий вид бруківки являє собою застиглий бетон.

Порівняльні характеристики двох видів бруківки

Міцність на стирання. За результатами випробувань клінкерна цегла-бруківка схильна до стирання в десятки разів менше, ніж бетонна.
Стійкість до впливу кислот. Клінкерна бруківка, як і інші керамічні будівельні матеріали, під впливом кислот не руйнується. Глина після випалу змінює структуру, тому таке покриття кислоти не зашкодять. Бетон під впливом кислоти перетворюється в матеріал з технічними характеристиками гіпсу. Таке покриття має низьку міцність і швидко розмивається водою.
Кількість лицьових поверхонь. У бетонної плитки тільки одна поверхня є лицьова, зі зворотного боку плитка має досить неохайний вигляд. У тротуарної клінкерної бруківки обидві сторони однакові. Тому при пошкодженні однієї зі сторін плитку можна просто перевернути.
Сфери використання. Можливість компонування бетонної бруківки у візерунки досить обмежена. Клінкерні плитки дають можливість створювати самі різні візерунки, з неї можуть виконуватися карнизи, сходи, фігурні елементи для колон, цегляних парканів (оголовки) та інші архітектурні елементи.
Стійкість до ковзання. Для досягнення допустимого рівня ковзання бетонної бруківки необхідно, щоб експлуатаційний шар заповнювача був закритий. Навіть у цьому випадку бетон з часом стирається і стає дуже слизьким. Клінкерна бруківка в Києві користується популярністю в чому саме завдяки її високій стійкості до ковзання. Не ковзає навіть мокра поверхня, з часом плитка не стирається, її стійкість до ковзання залишається незмінною.
Колір. Клінкерна бруківка має насичений колір, який з часом не тьмяніє. Вона зберігає початковий вигляд весь час експлуатації. При виробництві використовується суміш різних сортів глини, що й надає плитці певний колір. Колірна гамма досить широка, але при цьому штучні барвники у виробництві не використовуються.
Натуральним кольором бетонної бруківки є сірий. Всі інші кольори можна отримати тільки шляхом додавання штучних барвників. Такі плитки досить швидко тьмяніють і втрачають презентабельний вигляд.
Міцність на стискання. При товщині бетонної плитки 80 мм міцність на стиск становить 50 МПа. Клінкер міцніше в 4 рази (200 Мпа). Висока міцність досягається завдяки випалу, під час якого глина спікається.
Товщина. Як правило, товщина бетонної бруківки становить 80 мм, а клінкерної 45. При цьому практичні всі технічні показники клінкеру набагато вище.

Ціна клінкерної бруківки

Вартість клінкерної бруківки на перший погляд здається досить високою. Але, якщо врахувати її довговічність, збереження експлуатаційних характеристик і зовнішнього вигляду протягом усього терміну служби, купити клінкерну тротуарну бруківку набагато вигідніше, ніж інші аналогічні матеріали. Вона прослужить десятки років, тоді як інші покриття доведеться ремонтувати або повністю міняти.
Продаж клінкерної бруківки на оптимальних для покупців умовах здійснюється компанією БудМП. У нас можна придбати бруківку польського виробництва бренду CRH, німецького - Feldhaus Klinker або Klinkerwerke Muhr. Ці виробники відмінно зарекомендували себе, їх продукція має відмінну якість, перевірена часом.

 

Публікації Всі публікації