Плитка ручного формування CRH

15 переваг плитки ручного формування CRH

Плитка ручного формування CRH виробляється 2-ма методами: розрізанням цегли ручного формування і звичайним формуванням. У першому випадку плитка, як правило, має досить велику товщину.
Незалежно від використовуваного методу виробництва кожна така плитка має неповторний узор і колірний відтінок. Така плитка використовується як для облицювання фасадів будівель, так і в інтер'єрі. Вона дозволяє створювати дизайн споруд в стилі старовинних замків чи палаців.
У виробництві використовується спеціальна глина і натуральні добавки, що поліпшують експлуатаційні характеристики і зовнішній вигляд цього облицювального матеріалу. Виробляється плитка ручного формування на заводах, які оснащені сучасним високоточним обладнанням, тому її якість відповідає всім вимогам стандартів.
Нашою компанією пропонується плитка ручного формування CRH з Польщі, яка відповідає суворим європейським вимогам, є екологічно безпечною і довговічною.

Переваги такої плитки:

1. Відмінна морозостійкість. Плитка CRH ручного формування, вартість якої досить висока, є вигідним придбанням. Справа в тому, що вона без проблем витримує не менше 300 циклів заморожування і відтавання.
2. Матеріал екологічний чистий, в його виробництві не використовуються хімічні барвники і добавки.
3. Плитка досить міцна, випадково пошкодити її практично неможливо.
4. Такий плитці не шкодять ані високі, ні низькі температури, а також їх різкі перепади.
5. Висока зносостійкість.
6. Плитка в порівнянні з цеглою має меншу вагу, що дозволяє знизити загальне навантаження на несучі конструкції і фундамент.
7. Плитка ручного формування CRH, продаж якої виконується в нашій компанії, мається на великому асортименті кольорових гам, форм і фактур. З її допомогою можна втілювати в життя навіть найскладніші і вишукані дизайнерські проекти.
8. Відмінний зовнішній вигляд, облицьовані такою плиткою фасади виглядають вишукано, мають індивідуальний дизайн.
9. Плитка володіє хорошим зчепленням з самими різними поверхнями (поліуретан, бетон, дерево, цегла).
10. Стійкість до біологічних і хімічних впливів.
11. Плитка досить просто укладається, не вимагає спеціального догляду.
12. При необхідності таке облицювання без проблем миється з використанням спеціальних засобів. Таким способом з неї можна видалити навіть намальоване фарбою графіті. Причому поверхню плитки при цьому не пошкоджується.
13. Плитка ручного формування CRH, купити яку можна в компанії БудМП, служить десятиліттями. Її зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики не зазнають жодних змін протягом усього терміну експлуатації.
Плитка ручного формування CRH в Києві вельми популярна у споживачів, які віддаю перевагу класиці або стилю ретро. Наша компанія пропонує плитку ручного формування CRH, ціна якої істотно нижче, ніж аналогічна плитка інших виробників зі схожою якістю. Ми працюємо з виробником безпосередньо, тому нашим клієнтам не доводиться оплачувати працю численних посередників.
БудМП пропонує плитку ручного формування CRH зі складу (будматеріали є в наявності, замовнику не потрібно чекати доставки від виробника).

Особливості виробництва

Використовується у виробництві сировину в обов'язковому порядку піддається ретельному очищенню. Потім інгредієнти змішуються в спеціальному пристрої, який працює на шнековому принципі. Після цього плитка формується і обпалюється при температурі близько 1200 градусів. Висока температура випалу дозволяє отримувати дуже міцну і довговічну плитку.