Клінкерна плитка ручного формування

Десять причин купити плитку ручного формування

Плитка ручного формування - це відмінний облицювальний матеріал, який використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Така плитка випускається штучним виробництвом, володіє відмінними декоративними і експлуатаційними характеристиками.
Звичайно, більшість робіт з виробництва такої плитки механізовано, ведеться на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій. Але, і секрети старих майстрів не забуті.
Випал при високій температурі гарантує високу міцність плитки. Якщо необхідний облицювальний матеріал з презентабельним зовнішнім виглядом, у якого немає недоліків, оптимальний вибір - це клінкерна плитка ручного формування. Ціна такого матеріалу відносно висока, але за рахунок тривалого терміну експлуатації всі витрати багаторазово окупаються.
Головною відмітною особливістю цього матеріалу є унікальний відтінок і візерунок кожної плитки. На ринку представлений широкий асортимент таких матеріалів, тому можна вибрати оптимальний за вартістю та характеристиками варіант для реалізації будь-якого архітектурного або дизайнерського проекту.
Сьогодні плитка ручного формування під цеглу в Києві користується великою популярністю. Вона має низку переваг перед традиційною цеглою, відмінно імітує цегляну кладку. Також затребувана штучно зістарена плитка, яка використовується для реставраційних робіт, створення фасадів та інтер'єрів під старовину, стилі Лофт (loft) і в класичному стилі. Плитка виробляється шляхом різання клінкерної цегли або формувань кожного виробу.

Чому варто купити плитку ручного формування

Цей облицювальний матеріал витримує близько 300 циклів заморожування / розморожування за рахунок своєї структури в результаті ручного формування і рівнем водопоглинання в середньому 18%.  

Головні переваги:

1. Продаж клінкерної плитки ручного формування виконується досить великою кількістю компаній, тому є можливість знайти матеріал, який підходить за всіма параметрами.
2. Плитка ручного формування, на відміну від більшості інших облицювальних матеріалів, не вимагає складного і дорогого догляду. Досить у міру необхідності очищати його від пилу та забруднень. З використанням спеціальних засобів можна без зусиль змити навіть графіті.
3. Плитка має набагато меншу вагу, ніж цегла, відповідно, і навантаження на поверхню облицювання буде нижчою.
4. Матеріал стійкий до більшості біологічних і хімічних впливів.
5. Плитка ручного формування «під цеглу» та інших видів може монтуватися на цегляні, бетонні, поліуретанові, дерев'яні та інші підстави.
6. Облицьована таким матеріалом поверхня виглядає дуже презентабельно, унікальний малюнок дозволяє створювати неповторні архітектурні елементи.
7. Сьогодні на ринку клінкерна плитка ручного формування представлена в широкому асортименті форм, забарвлень і фактур.
8. Матеріал стійкий до високих і низьких температур, їх різким коливанням.
9. Висока механічна міцність плитки і відмінна зносостійкість
10. Матеріал є екологічно чистим, оскільки виробляється з натуральної сировини.

Виробники плитки

У компанії БудМП представлена продукція провідних світових виробник. Наприклад, плитка клінкерна «під цеглу», вартість якої цілком розумна, бренду Klinkerwerke Muhr. Також представлений широкий асортимент продукції компанії CRH, King Klinker.
Вся пропонована плитка має високу якість, служить десятки років, весь час експлуатації зберігається презентабельний зовнішній вигляд і функціональні характеристики облицювання.

 

Публікації Всі публікації