Покрівельний сланець, сланцева покрівля

Показано 4 товара

Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Сланцева покрівля в країнах Європи використовується з 14-го століття. Криють їм приватні будинки, замки, собори, церкви, резиденції урядових діячів. 65% Ірландських, Шотландських і Англійських покрівель покриті сланцем.
Самі восстребованые в покрівельному сланцевий покритті розміри 60х30см і 20х15см прямокутної форми товщиною 5-7мм (буває 3,5-20мм).
Покрівельний сланець буває сірих та чорних кольорів з блакитним або зеленим відтінком.

Що потрібно знати про сланці?

Працюючи зі сланцем важливо звернути увагу на місце його видобутку, з якого кар'єру він добутий.

За правилами покрівельників не можна змішувати покрівельний сланець з різних родовищ.

Чому так?

Сланець – є природний продукт, який утворюється в процесі дуже тривалого формування земної кори. Всі родовища маю свої геологічні особливості. Глинистий сланець – природний камінь з природними відмінностями за кольором і різними структурами поверхні. При застосуванні сланцю видобутого в різних місцях, покрівля або фасад можуть бути зовні плямистими на вид, що може стати причиною рекламацій.

На одній площині покрівлі слід завжди використовувати сланець, видобутий в одному місці. (Виняток: цілеспрямований дизайн)

При доборі сланцю на одну покрівлю або фасад слід цікавитися місцем видобутку.

Сланець буває різним!

Історично так склалося, що спочатку на морському дні відкладеться дуже тонкий шар мулу, який за минулі 400 млн років дот температурою і тиском перетворився з глинистих відкладень у глинистий сланець.

Гарний сланець придатний для хорошої покрівлі або фасаду – це сланець де було мало таких речовин як вуглець, сірка, вапно, окислена руда, а також в процесі освіти сланцю були оптимальні умови температури й тиску. Саме такий сланець придатний для облицювання стін і дахів. Найбільш відомі бренди на Українському ринку сланцевої покрівлі: SSQ (Англійська бренд, кар'єр Іспанський), Rathscheck Schiefer - Ратшек (Німеччина), Cupa Купа (Іспанія), Welsh Slate (Англія)

3 рівня якості сланцю

Будова породи (якість матеріалу)

-довговічність

-стійкість кольору

-стійкість до кислот

Обробка

-стійкість до дощу

-придатність для покриттів

-вибір

Техніка покриття

-види покриттів

-кріплення

-нижня конструкція даху

Резюмуємо:

*Сланець створювався у вигляді відстрочених порід. Ці відклади формувалися близько 400 млн років в різних умовах і різних місцях.

*Тому склад і якість одного сланцю відрізняється від інших

*Навіть у гарному родовищі якісного сланцю необхідно вибирати його, фахівця повинні бути відомі порушення, сторонні включення, супутні породи і тд, він повинен здійснювати вибірку. Після сланець обробляється фахівцями.

*Так як вимоги до фахівця пред'являє природа, то норми за якістю не дуже показові.

*Європейська директива по будівельним матеріалам (CDP) регулює також вимоги до природного матеріалу сланцю і наказує рамки дії європейських норм, а також присвоєння знака CE/

*Під час Європейської дискусії, що тривала понад 10 років, був досягнутий абсолютно мінімальний компроміс: європейський норматив EN12326. У ньому йдеться про недостатні мінімальних вимогах.

*Вимоги, що випливають з цієї норми, узагальнюються в Аркуші з даними продукту сланець (додаток 2) Правил по роботі зі сланцем.

*Докази відповідності та сертифікати випробувань за цим європейським нормам лише дають привід думати про можливості оцінки. На жаль, вони не дають повної картини оцінки.

*Окислюється чи сланець протягом часу, сіріє або ж не досягається очікуваний довговічність, цього не дізнаєшся по сертифікату випробувань, навіть якщо зазначені там коди (наприклад А1-2, С1-3, Т1-3) кожен раз забезпечені «1»

*Одна з можливостей скласти повну картину – петрографія

*Складіть собі уявлення і вірте нашими дослідженнями, нашому досвіду і компетентності

Купити покрівельний сланець в Києві завжди було довірчою справою. Ціна на покрівельний сланець Київ (і фасадний також) формується залежно від якості метеріалу і товщини сланцю.