Клинкерный оголовок забора

Показано 2 товара

Показано 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Прості правила вибору оголовків забору

Цегляні паркани і стовпчики, які служать частиною огорожі з інших матеріалів задоволення досить дороге. Забір виконує не тільки функцію захисту володінь від несанкціонованого вторгнення і сторонніх поглядів, а також є важливою частиною дизайнерського рішення ділянки.
Цегляні огорожі встановлюють люди, для яких важлива презентабельність огорожі, його індивідуальність. Зведення такого огородження є складним і тривалим процесом. Використовується велика кількість будматеріалів, виконати роботи якісно під силу тільки хорошому майстру, а його праця коштує недешево. Але, верхня частина стовпів з цегли зазвичай виглядає незавершеною. Виправить ситуацію клінкерний оголовок паркану, купити який можна в нашій компанії БудМП.

Навіщо потрібні керамічні оголовки або кришки стовпчиків

Клінкерні капелюхи виконують не тільки декоративну функцію. Як відомо, під дією вологи і перепадів температур цегла і розчин досить швидко руйнуються. У результаті стовпчики втрачають презентабельний зовнішній вигляд, дорогий паркан виглядає неохайно. Керамічний оголовок забору, ціна якого цілком доступна, перешкоджає попаданню вологи на стовпи. Тому такі елементи виконують і захисну функцію, дозволяють надовго зберегти початковий зовнішній вигляд цегляних стовпів огорожі, істотно продовжити термін їх служби.

Як вибрати керамічні клінкерні капелюхи

Щоб захист цегляних елементів була максимально надійним, необхідно вибирати капелюхи більшого розміру, ніж стовпчики. Виступаючі за межі стовпчика оголовки паркану, продаж яких здійснюється БудМП, виглядають дуже ефектно.
Крім розміру при виборі необхідно враховувати і колірну гамму. Тут існує 2 варіанти. Оголовок може бути того ж кольору і відтінку, що й сам стовпчик. Підібрати такий капелюх досить просто, досить переглянути пропозиції виробника, плитка або цегла якого використовувалася при зведенні стовпів огорожі.
Другий варіант - це оголовок контрастного по відношенню до паркану кольору. Дуже естетично виглядають темні оголовки на світлому паркані. Оголовок паркану в Києві мається на багатьох солідних цегляних огорожах, тому можна «вживу» подивитися різні варіанти.
При виборі необхідно звертати увагу і на якість продукції. У порівнянні з сумою коштів, яка необхідна для зведення огорожі, вартість керамічних оголовків забору не надто велика. Економити невелику суму і при цьому ризикувати тим, що термін служби забору істотно скоротитися не має сенсу. Варто вибирати перевірених виробників. Наприклад, відмінно зарекомендували себе клінкерні керамічні оголовки зборів заводів Польщі, які відповідають європейським вимогам якості.

Переваги клінкерних капелюхів:

• Екологічність. Клінкер виготовляється тільки з натуральної сировини без додавання хімічних барвників. Основа його складу - тугоплавка глина (кераміка).
• Стійкість до дії ультрафіолету. Капелюх набуває свій остаточний колір в процесі високотемпературного випалу, під дією сонячних променів вона не вигоряє.
• Довговічність. Клінкер має високу міцність, служить десятки років.
• Стійкість до дії вологи. Клінкерний капелюх не поглинає воду (до 6%), атмосферні опади просто стікають по її поверхні на землю, не потрапляючи на цегельний стовпчик.
• Стійкість до дії агресивних хімічних середовищ. Клінкерним елементам не можуть завдати жодної шкоди нафтопродукти, кислоти, луги, лакофарбові матеріали.
• Широкий асортимент. Сьогодні можна придбати оголовки різних виробників таких як CRH, King Klinker, st.Joris, Heritage - різних кольорів, відтінків і форм, тому можна підібрати такі елементи для парканів будь-якого дизайну.
• Клінкер не схильний дії цвілі.

Оголовки паркану на складі нашої компанії представлені в широкому асортименті st.Joris, Heritage, CRH, King Klinker, тому без проблем можна підібрати оптимальний варіант.