Клінкерна цегла CRH

Показано 34 товарів

Показано 1 по 16 із 34 (всього сторінок: 3)

Секрети виробництва клінкерної цегли CRH

Клінкерна цегла відома досить давно і сьогодні він дуже популярний серед тих, хто цінує якісну і довговічну облицювання і кладку. Будинки з клінкеру стоять кілька століть, весь цей час зберігають презентабельний зовнішній вигляд і функціональні характеристики.

Таємниці виробництва


Властивості клінкеру пояснюються використанням спеціальної глини і технологією виробництва. Вперше клінкер з'явився близько двох століть тому в Нідерландах, їм вимостили дорогу між Гарлемом і Амстердамом. Незабаром після цього клінкер з'явився і в США, де використовувався практично повсюдно. Їм облицьовували віконні прорізи, алеї, цілі будинки.
В основі складу цього унікального облицювального матеріалу лежить сланцева глина. У такій глині ​​відсутні солі і інші домішки, тому вона відрізняється однорідністю і високою пластичністю. Ще одним «таємним» компонентом клінкерної цегли є мулиста глина, яка залягає на берегах великих річок та Північного моря.
Для підвищення довговічності і експлуатаційних характеристик клінкеру до його складу вводять різні добавки. Каолинові мінерали дозволяють регулювати необхідний час випалу, шлак, оксид алюмінію і пісок, зменшують усадку. За допомогою оксиду заліза клінкеру надається необхідний колір (від фіолетового до вишневого).
Географія виробництва визначається в основному наявністю сировини. Наприклад, випускає популярна клінкерна цегла CRH завод в Польщі, який знаходиться досить близько до родовища глини. Також великі заводи CRH є у Нідерландах, Австрії, Німеччини та Іспанії.

Сучасне виробництво клінкеру

За минулі, з часу першої появи клінкерної цегли, двоє століть технологія виробництва не зазнала особливих змін. А ось обладнання зробило крок далеко вперед, стало більш точним. Технологія в чомусь схожа на виробництво керамічної цегли, відмінність полягає в більш високій температурі випалу і сировині.

Етапи виробництва:

• Видобуток сировини, його підготовка.
• Еструзія. Пласт сировини за допомогою вакуумних пресів продавлюють через спеціальні грати для додання заготівлі необхідної форми.
• Сушка заготовок (клінкер може сушитися при кімнатній температурі або в спеціальній камері).
• Випал. Для цього етапу використовуються спеціальні печі, в яких підтримується температура 1200-1600 градусів. Випал при настільки високій температурі використовується тільки при виробництві клінкеру. Саме тому цеглини мають високу міцність, на них утворюється зпечена кірка без пустот і пор.
Щоб цеглини виходили щільними і рівними, при досягненні температурного випалу позначки 1000 градусів, швидкість нагріву знижують.
Така технологія виробництва є досить витратною через високої температури випалу. Для випалу звичайної цегли в середньому витрачається в 4 рази менше енергії, ніж для клінкеру. Тому на клінкерну цеглу crh ціна досить висока (це ж відноситься і до матеріалів інших виробників)

Переваги клінкеру

Цей матеріал виглядає дуже красиво і дорого, служить століттями. Клінкер має безліч натуральних відтінків, тому можна без проблем підібрати необхідний колір. На клінкерну цеглу CRH вартість досить висока, але вона з лишком окупається за рахунок унікальних характеристик цього матеріалу. Клінкер не вигоряє на сонці, не боїться морозу, спеки, вологи інших природних факторів.

Де клінкерну цеглу CRH купити за вигідною ціною?

Клінкерну цеглу CRH в Києві можна придбати в нашій компанії БудМП. У нас представлений широкий асортимент цьої клінкерної цегли польського, голландського та бельгійського виробництва. Ми працюємо безпосередньо з виробником, на клінкерну цеглу CRH, продаж якого здійснюється нашою компанією, надається гарантія 50 років! Клінкерна цегла CRH на складі завжди є в наявності, тому немає необхідності довго очікувати доставку.