Цегла ручного формування Muhr

Фільтр
Виробники
    країна
  • серія
  • форма
  • колір
  • фактура

Показано 64 товарів

Показано 1 по 16 із 64 (всього сторінок: 4)

Переваги клінкерної цегли Muhr

Німецька якість відомо всім, про нього ходять легенди. Коли мова йде про будівельні та оздоблювальні матеріали, їх якість грає при виборі дуже важливу роль. Адже в нашій країні прийнято будувати, що називається, «на століття».
На клінкерну цеглу Muhr ціна досить висока, тому має сенс купувати якісний матеріал, який матиме презентабельний зовнішній вигляд і прослужить довгий час. Матеріали німецького бренду Muhr відмінно себе зарекомендували, користуються великою популярністю, як у Німеччині, так і на європейському ринку. Така цегла виробляється з використанням інноваційних технологій на оснащених сучасним обладнанням заводах. Цей матеріал вибирають ті, хто цінує перевірену часом німецьку якість.
При виборі будівельного матеріалу слід враховувати, що цегла може вироблятися методом напівсухого пресування або по екструзійній технології. Перша методика є менш витратною, але якість виробів буде нижчою, ніж при виробництві екструзійним методом. Це обумовлено тим, що в технології напівсухого пресування відсутній етап сушіння і «прокалки» заготовок в печі.
Купити клінкерну цеглу Muhr за привабливими цінами можна в компанії БудМП. У нашому каталозі представлено широкий асортимент, можна побачити якісні фото клінкерної цегли Muhr і наживо на виставці, щоб точно визначитися з фактурою і кольором.

Основні переваги клінкерної цегли:

Відмінні естетичні характеристики. Такий матеріал представлений на будівельному ринку у величезному асортименті. Цегла може мати різний розмір, текстуру, колір і форму, тому з її допомогою можна реалізувати навіть найскладніші і оригінальні архітектурні проекти.
Вартість клінкерної цегли Muhr і робіти з її укладання окупаються за рахунок терміну експлуатації. Саме довговічність є головною відмінною рисою цього матеріалу. Досягається це за рахунок використовуваної сировини (тугоплавкі сорти глини) і технології виробництва. З моменту введення будівлі в експлуатацію обробка клінкерною цеглою Muhr простоїть як мінімум 100 років.
Універсальність використання. Основною сферою застосування цього матеріалу є облицювання фасадів. Так як при його виготовленні використовується тільки натуральна сировина, клінкерна цегла для внутрішньої обробки може застосовуватися без усякого ризику. Крім того, віна широко використовується в ландшафтному дизайні.
Варто відзначити, що в якості рядового цегли клінкер, як правило, не використовується, так як таке будівництво буде занадто дорогим. Він цінується за високі естетичні характеристики і застосовується в основному для лицьових поверхонь.

Переваги та опис бренду Muhr

Клінкерна цегла Muhr - це традиційний німецький лицювальний будівельний матеріал. Його відмінними рисами є низьке поглинання вологи і висока міцність. У колекціях представлена велика кількість колірних рішень.
Торгова марка була заснована в 30-х роках минулого століття і за десятиліття існування відмінно зарекомендувала себе. На світовому ринку її продукція з'явилася відносно недавно, але вже користується великою популярністю. Виробництво ведеться на заводських потужностях в місті Ліхтерфельд. У процесі виробництва ведеться багаторівневий контроль якості. Цегла відповідає вимогам як німецьких, так і європейських стандартів.
Компанія БудМП пропонує клінкерну цеглу Muhr в Києві, можлива доставка продукції в будь-яку точку країни. Крім матеріалів Muhr, нашою компанією здійснюється продаж клінкерної цегли інших виробників (Hagemeister, CRH, Feldhaus Klinker, st.Joris).

 

Публікації Всі публікації