Клінкерна цегла

Фільтр
Виробники
    країна
  • серія
  • форма
  • колір
  • фактура

Показано 117 товарів

Показано 1 по 16 із 117 (всього сторінок: 8)

Гарний і міцний клінкер - найпопулярніший оздоблювальний матеріал

  Усім знайомі картинки англійських і німецьких будиночків, з черепичними дахами, стіни яких облицьовував клінкер, до самого коника оповитий плющем. Будівництво в Західній Європі, звідки до нас в Україну прийшла клінкерна облицювальна цегла, розвивалося дещо в іншому напрямку, ніж українське або російське. Там мало, або майже зовсім немає оштукатурених будівель.

  Мабуть особливості клімату, велика кількість опадів зробили цей вид оздоблювальних робіт недоцільним. Можливо, тому навіть ті будівлі, вік яких перевалив за сотні років, виглядають ошатно, незважаючи на час. На гладкій поверхні оздоблювальної цегли не залишилося слідів осінніх дощів, він не розтріскується під час морозів через попадання води на поверхню. Стійкість клінкеру пояснюється його структурою.

Випал взамін сушки дає міцність

  Спочатку німці називали клінкером спраглі шлак з тугоплавких глин, який залишався в доменних печах після виплавки руди. Хтось розумний здогадався використовувати глину спеціально для виробництва і випалу цеглин, які до цього ліпили на манер нашого саману-лампача і обсушували природною сушкою.

  Новий міцний і красивий будівельний матеріал зробив революцію в будівництві Європи. Монументальні будівлі, котеджі, вілли, - все будувалося виключно з клінкеру або облицьовувалося їм.

  Сьогодні купити клінкерну цеглу можна по всьому світу, в тому числі і у нас в Україні. У нашому магазині БудМП представлений ряд торгових марок цього будівельного й облицювального матеріалу від зарубіжних виробників.

  Тепер клінкерна цегла в Києві - це поставки від закордонних виробників, добре відомих на будівельному ринку світу.

Властивості і застосування

  Незважаючи на відмінні характеристики, які має клінкерна цегла, ціна його, можливо, дещо дорогувато для українців. Мало хто може дозволити собі облицювати цілий будинок виключно дзвінким клінкером. Але фасадна частина або декоративне облицювання цоколя і кутів виглядають дуже гідно. Облицювання не тільки красиве, але виконує серйозні завдання:

    захищає цокольний та підвальний поверх від вогкості;
    завдяки своїй кристалічній структурі не дає тріщин внаслідок попадання води і замерзання її взимку;
    внаслідок відсутності пір не дає жодних шансів грибам, цвілі і бактеріям, подовжуючи термін експлуатації будівлі.
    має відмінні декоративні якості;
    застосовується не тільки в будівництві, але і в ландшафтному дизайні.

  Перераховані якості і широкі можливості працюють на підвищення репутації клінкерної продукції в Києві. Про те, які види цегли підходять для облицювання й застосування в садово-паркових декорах, яка кількість матеріалу знадобиться на певний обсяг робіт, вас проконсультують експерти БудМП. Тут же можна замовити транспортування цегли в европоддонах, укритих будівельної плівкою, на вантажівках з вантажно-разгрузочним пристроєм (маніпулятором)

Публікації Всі публікації