Цегла ручного формування Muhr

Секрети виготовлення цегли ручного формування Muhr

Цегла ручного формування - це унікальний обробний матеріал, який використовується для облицювання фасадів. Найчастіше з його допомогою створюють споруди «під старовину» і реставрують споруди, які мають історичну цінність.
На клінкерна цегла ручного формування ціна істотно більше, ніж на інші лицювальні матеріали. Проте справжніх цінителів приваблює не тільки висока його якість, а й естетичні характеристики - кожна цеглина унікальна, має неповторний відтінок і текстуру. Віна виробляється невеликими партіями, і тому відноситься до елітних будівельним матеріалів. Така цегла багато десятиліть зберігає свій зовнішній вигляд, її технічні параметри з часом також не змінюються. Керамічна цегла ручного формування застосовують не тільки для облицювання фасадів, а й для обробки приміщень в стилі Лофт (Loft design), кладки камінів.

Особливості виготовлення

Глину ретельно очищають, потім додають воду, замішують і формують цеглини. На деяких заводах формування  і сьогодні ведеться майстрами вручну. Майстер бере необхідну кількість глини і вручну поміщає його у форму, а потім видаляє надлишки сировини. У цьому випадку на кожній цеглині утворюються різні напливи, його зовнішній вигляд нагадує матеріал, який виготовлявся кілька століть тому.
На більшості заводів так зване ручне формование виконується за сучасною технологією на спеціальному обладнанні (глина падає у форму з висоти). На цеглини наноситься кольоровий пісок. Він дозволяє легко витягувати цеглини з форми. Крім того при випалюванні він спікається з глиною і додає матеріалу гарні відтінки.
Сформовані цеглини сушать при заданій температурі і вологості. Для кожного складу глини і форми виробів використовується свій режим сушки. Його дотримання контролюється електронікою, оскільки від цього безпосередньо залежить якість виробів. Після сушіння заготовки обпалюють протягом 36-ти годин. Всі ці етапи і дозволяють створити унікальну цеглу ручного формування. Виробництво ведеться із суворим контролем якості на всіх його етапах.
При складуванні цегли для зниження ризику бою його пересипають піском.

Секрети популярності

Цегла ручного формування в Києві користується досить великим попитом у тих, хто хоче створити унікальний будинок, архітектурний елемент або внутрішню обробку приміщень.

Важливі переваги:

• Стійкість до атмосферних опадів.
• Цегла ручного формування без руйнування витримує численні заморожування і розморожування.
• Висока паропроникність.
 Головною перевагою такого матеріалу є його зовнішній вигляд. Якщо стоїть завдання створити неповторний вигляд будівлі або стилізувати його під старовину, ідеальним обробним матеріалом є цегла ручного формування. Купити такі вироби можна в досить широкому асортименті, тому знайти необхідний матеріал праці не складе.

Відомі виробники

Цегла ручного формування Muhr - це справжня німецька якість, яка перевірена століттями. Цей бренд випускає широкий асортимент продукції, у тому числі і «зістарену» цеглу. При виробництві не використовуються штучні домішки.
Бельгійський цегла ручного формування бренду Vandersanden проводиться з 1925 року. Сьогодні такий матеріал можна придбати більш ніж в 150-ти варіантах забарвлень.
Також компанією БудМП здійснюється продаж цегли ручного формування марок Terca і st.Joris. Вартість облицювальної цегли ручного формування у нас вельми приваблива.

 

Публікації Всі публікації