Цегла ручного формування CRH

Показано 1 товар

Показано 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Цегла ручного формування CRH: запитання та відповіді

Цегла є одною з найстародавніших будівельних матеріалів, «старіше» тільки дерево і камінь. Археологами знайдено чимало цегли, вік яких складає близько 10 000 років. Вона формувалася вручну з глини і бруду, а потім сушилися на сонці. Обпалювати цеглу для додання їм більшої міцності вперше почали кілька століть тому стародавні єгиптяни. І сьогодні в багатьох містах збереглися цегляні будівлі, яким не одна сотня років. Природно, ці будівлі зведені з цегли, що формовані вручну.
Сьогодні виробляється цегла ручного формування CRH на заводах, із застосуванням сучасного обладнання.

Що сьогодні вкладається в поняття ручна формовка?

Цегла ручного формування CRH в Польщі, Голландії, Бельгії та інших країнах на деяких підприємствах дійсно виробляється з використанням ручної праці (глина завантажується в форми майстрами). Але, найчастіше виробництво ведеться на повністю автоматизованих лініях. А ручна формовка означає, що цегла не піддаються пресуванню, обвалюються в мінеральній пудрі і мають більш пористу структуру, ніж звичайний матеріал.

Де застосовується цегла ручного формування?

Найчастіше така цегла використовується для облицювання фасадів котеджів і різних будівель. Також він може використовуватися в інтер'єрних роботах. Ще однією сферою використання такого матеріалу є реставраційні роботи на спорудах, які мають історичну цінність. Крім того такий цегла не замінимо для стилізації будівель під старовину.

Чому на цеглу ручного формування CRH ціна досить висока?

Виробники такої продукції роблять акцент на високій якості сировини, екологічної безпеки та контролі якості. Якщо в партії виявляється більше 3% браку, вона повністю бракується. Такі цегли виробляються невеликими партіями, виглядають дійсно дорого і ексклюзивно, володіють відмінними експлуатаційними характеристиками. Крім того на цеглу ручного формування CRH вартість досить висока, так як на вітчизняному ринку представлений в основному матеріал зарубіжних виробників. Тобто, у вартість входить його транспортування, сертифікація, та інші накладні витрати.

Навіщо цеглини обвалюються в мінеральній пудрі?

Таке обсипання захищає цеглину від бою і появи відколів під час транспортування. Після закінчення діжкових робіт, мінеральна пудра видаляється разом з надлишками розчину.

Якими перевагами володіє цегла ручного формування CRH?

Цей матеріал цінується за унікальний малюнок і відтінок кожної цеглинки. Будинок, облицьований такою цеглиною, буде унікальним, не схожим ні одну з сусідніх будівель. Висока пористість знижує вагу матеріалу і як наслідок - навантаження на фундамент. Цегла стійка до дії природних чинників, служить як мінімум 100 років (гарантія заводу 50 років).

Де цеглу ручного формування CRH купити на вигідних умовах?

Цегла ручного формування CRH, продаж якої здійснюється компанією БудМП, пропонується за цінами виробника. Ми пропонуємо цеглу високої якості, кожен з яких має унікальний колір, малюнок і форму. Цегла ручного формування CRH в Києві у нас представлений в широкому асортименті.

Що важливо враховувати при виборі?

Різні партії такої цегли можуть відрізнятися за кольором за рахунок використовуваної у виробництві сировини. Для будівництва бажано використовувати матеріал з однієї партії. Цегла ручного формування CRH на складі в багатьох компаніях є в обмеженій кількості. Тому, якщо запланована масштабна будівля необхідно переконатися, що обраний постачальник зможе задовольнити ваші потреби в повному обсязі.