Цегла ручного формування

Показано 1 товар

Показано 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Будинок з цегли ручного формування

Вам напевно доводилося бачити будівель з цегли ручного формування, адже на все цегляні будівлі, чий вік перевищує сотню років, включаючи фортеці, замки, і навіть кремлівські споруди, брали виключно цеглу ручного формування і випалення.

Щоб не вводити в оману, пояснимо: ручна формовка не означає, що його і сьогодні формують як лампач - рамкою. Тепер така цегла випускають тільки виробничі лінії, інакше він не пройшов би стандартизації та паспортизації.

Якщо вам пропонується продаж цегли ручного формування, значить він:

     піддавався прессуванню,
     має більш пористу будову,
     обвалювався в мінеральній пудрі.

Цегла, формована і піддана випалу без пресування, має відносно малу питому вагу в силу своєї пористої структури. Пористість в цьому сенсі є позитивним фактором.

Покупці, добре підготувалися до того, щоб купити цеглу ручного формування, задають експертам БудМП питання щодо його вологовбирання: чи не буде зайва вологість, особливо напередодні зими, в попередні морозів, чи розшаровується цегла? Відповідь: клінкерна цегла ручного формування, як і звичайна будівельна має об'ємні внутрішні пори, які не мають виходу назовні.

Чому на цеглу ручного формування ціна вища, ніж на аналогічну з автоматичних ліній

Сайти, де пропонується цей вид продукції, рясніють рекламними образами: столітніми будиночками з різнокольорових цеглинок, повиті плющем, фотографіями процесу ручного формування кожного окремого цегли. Ілюзії розсіюються вже в YouTube, який демонструє механізовані лінії ... при «ручному формуванні». Єдине, що дійсно достовірно, це відсутність пресування і візуальний контроль кожної штуки цегли.

Якщо цегла ручного формування НЕ виліплюється вручну, а за допомогою сучасних механізмів лише імітує традиційний процес, чому він коштує дорожче? Без прессовки форма цегли трохи неідеальна, колір теж, зовсім як в ті часи, коли людство не знало ще автоматики. Справа навіть не в його схожості з кремлівськими цеглинами, а в ексклюзивності. Це, як річ, зроблена на замовлення, вручну, спеціально для вас і дорого. А те, що цеглинка дорога - видно навіть здалеку.

Ще один аргумент «за» цегла ручного вироблення - спадкоємність традицій, вірність звичаям і екологічна бездоганність продукту, на яку робиться особливий акцент виробниками такої продукції. І третій аргумент - хороший контроль якості. Вимагаючи високу ціну за свою продукцію, виробник особливу увагу приділяє якості.

Кожна партія, де знайдено більше 3% браку, перепалених або недопалену зразків, потрісканих або з включеннями більше норми, буде безжально забракована повністю. Це правило функціонує на бельгійських, голландських і німецьких виробництвах. Їх продукція дорога ще й тому, що проїхала довгий шлях до нашого споживача, пройшла митні витрати і українські сертифікації.

Коротше кажучи, на думку фахівців за будівельними матеріалами БудМП, ручна робота залишається ручною. Дорогий архітектор планує дорогий будинок з дорого матеріалу. Як легендарний майстер Страдіварі робив свої скрипки? З кращих сортів кращої деревини. Як будувалися кріпосні зміцнення і Городця на Київської Русі? З цегли ручного формування та ручного ж випалу.