Керамоблок Поротерм (Porotherm)

Фільтр
Виробники
    країна
  • товщина стінки
  • тепловий опір


 

Показано 15 товарів

Показано 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

Керамічні теплі блоки Porotherm

Будівельний матеріал нового століття, керамічний блок Поротерм розроблявся з урахуванням споживчих інтересів. Основною вимога споживачів направлено на економію у всіх її проявах. Будинок повинен будуватися а) швидко, б) з економічних і міцних будматеріалів і в) бути теплим. Всі ці якості забудовнику гарантують керамічні блоки porotherm Польського виробництва.
 Wieneberger - компанія, яка демонструє підприємницьку інтуїцію підприємливість і знання потреб ринку. Підприємство, яке в минулому столітті займалося тільки черепицею, раптом зробило потужний стрибок вперед, зробивши ставку на натуральні теплозберігаючі матеріали і технології. Виробники потрапили в саму точку: керамічні блоки поротерм користуються високим попитом завдяки своїй якості і дуже цінним експлуатаційним характеристикам.

Керамічні блоки поротерм - біо-матеріал

 По всій Європі приставка «біо» творить чудеса. Людям явно набридла синтетика, пластик і штучні матеріали. Ця тенденція здорового способу життя знайшла своє відображення в тязі до природних будівельних матеріалів: кераміці, обпаленої глині​​, дереву й натуральному каменю. Зрозуміло, всі вони поєднують в собі новітні технологічні рішення і вікові традиції.
 В результаті подорожчання енергії в опалювальний сезон люди поставлені перед необхідністю економно витрачати газ і електрику. Як будматеріал porotherm (Поротерм Винербергер) є «теплим» завдяки своїй структурі і компонентам.
 В глину додають тирсу, які вигораючи всередині глини додатково її поризує. Такі керамічні блоки отримують властивість бути значно тепліше, ніж просто звичайний повнотіла цегла.
 Інший плюс - поротерм укладається за принципом паза-гребеня, з мінімальною витратою розчину. Про розчині варто зауважити окремо: тут не можна використовувати цемент через різницю в теплопередачі. З цементом сенс теплих стін втрачається, оскільки він утворює містки холоду, а от з теплим розчином на перлітової основі від декількох виробників, представлених на сайті БудМП, стіна отримає термічне (теплове) опір стіни кіт. відповідає мінімально допустимим нормам ДБН - 3,3 м2 ° С / Вт (для 1-ї кліматичної зони: Київ, Львів, Харків, Донецьк) і 2,8 м2 ° С / Вт (для 2-ї кліматичної зони: Одеса, Миколаїв , Херсон)
 Великоформатні керамічні блоки porotherm кладуться в процесі кладки швидко і зручно. У них є захвати з боків, а розміри (porotherm 38, поротерм 44, поротерм 50) дозволяють вести будівництво в стрімкому темпі.

Керамічні блоки для перегородок

В даний час керамічні блоки для зведення перегородок пропонує - австрійська компанія Wienerberger.  В асортименті цієї фірми є блоки двох типів: Porotherm 8 P + W і Porotherm 11,5 P + W, що відрізняються по своїй товщині - 80 мм і 115 мм. Решта ж розмірів у цих двох типів блоків однакові - 498 х 238 мм. У першого типу блоку маса становить 9 кг, а у другого - 11 кг. У кладці один блок Porotherm 8 P + W замінює 4,86 звичайної цегли, а Porotherm 11,5 P + W - майже 7 звичайних цеглин.
Обидва види блоків володіють конструкцією «паз-гребінь».
При кладці на звичайний цементно-піщаний розчин опір теплопередачі кладки з блоків Porotherm першого виду дорівнює 0,43 м2 * К / Вт, а з блоків Porotherm другого виду - 0,55 м2 * К / Вт.
Витрати розчину на 1 м2 кладки становить 5 л і 7 л відповідно.
Обидва типи блоків відрізняються однаковими властивостями міцності. Так, міцність на стиск дорівнює 10 Мпа (100 кг / см2).
Також однаковим є і витрата блоків на 1 м2 перегородки - 8 блоків.

Публікації Всі публікації