Керамоблок КераТерм

Фільтр
Виробники
    країна
  • товщина стінки
  • тепловий опір

Показано 4 товара

Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Увага! Акція! Кератерм38 за ціною 32 грн / шт! Кількість блоку обмежена!

Керамблокі кератерм - український аналог імпортних «теплих блоків»

   Нові будматеріали в БудМП, які представлені цілим рядом керамічних великогабаритних блоків, зокрема, - «теплими» блоками кератерм, мають наступні експлуатаційні характеристики:

     кератерм здатний пропускати пар,
     має хороші звукоізоляційні властивості,
     блоки кератерм володіють високим термічним опором і теплоємністю.

   Професіонали рекомендують: якщо ви хочете побудувати теплий будинок, причому побудувати швидко, протягом літа, вам потрібно купити Кератерм, великоформатний керамічний блок. Будівельні та експлуатаційні витрати можна знизити просто і ефективно.

   Для транспортування блоків і кладки не потрібна особлива підготовка, досить навчального фільму і спеціального розчину. Швів, які утворюються в процесі монтажу між блоками кератерм 25 або ще більшими блоками кератерм 38, буде мало, адже блоки замінюють, залежно від розміру, до десятка цегл. Завдяки цьому знижуються трудові та матеріальні витрати: потрібно менше будівельних рук, менше розчину і менше часу на монтаж.

Нові можливості в будівництві

   Природні гідності глини, основного компонента керамічної цегли, дають можливість застосовувати блоки різного формату для монтажу зовнішніх стін і внутрішніх перегородок. Всі вони володіють унікальними фізичними властивостями, при дотриманні технології кладки.

   Великі блоки екологічно безпечні і, завдяки різним видам і формам, дозволяють створювати індивідуальні проекти. Блоки забезпечують теплоізоляцію, захищають від вологи і шуму, а також вони абсолютно негорючі. Кладка з термічних блоків здатна акумулювати тепло, створюючи рівномірну і природну тепловіддачу в холодну і жарку пору року, а також при зміні дня і ночі.

   Відмінні дифузні властивості керамічних блоків дозволяють відводити зайві пари, усуваючи надмірну вологість у приміщенні, якої грішать сучасні пластикові рами.

   В Інтернет-магазині БудМП на кератерм ціна вказана в прейскуранті, як і його характеристики. Дивіться, порівнюйте, питайте у наших експертів. Доставка блоків виконується на європейських піддонах вантажівками з кранами-маніпуляторами.

   Експлуатація вже побудованих і заселених будинків показує, що вони не дають серйозної усадки, завдяки невисокому питомій вазі блоків.

Публікації Всі публікації