КерамКомфорт (СБК) керамоблок

Фільтр
Виробники
    країна
  • товщина стінки
  • тепловий опір

Показано 2 товара

Показано 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Керамічні блоки сбк - якісний будматеріал

   Все більше покупців БудМП цікавляться недорогим і екологічним будматеріалом керамблок сбк, який володіє гарними теплоізоляційними властивостями і міцністю.

   Основний компонент керамблока, незалежно від виробника - спеціальна тугоплавка глина високої якості. Запаси її в усьому світі, не виключаючи Україну, невичерпні. Нові технології дозволяють домогтися теплоопір керамічних блоків, завдяки добавкам: целюлозі, тирсі. Ці наповнювачі розширюють експлуатаційні характеристики обпаленої глини. Виріб стає більш теплим, ніж звичайний повнотіла цегла. Зменшується його вага, а значить і навантаження на фундамент.

   «Теплі» наповнювачі в поєднанні з порожнечами гарантують низьку теплопровідність. Будівля, побудована з керамоблоков, здатне накопичувати тепло, а також регулювати сезонні та добові температури. Ця якість особливо цінується в сучасних умовах дорожнечі енергії.

   Економічний ефект, який дає керамблок сбк КЕРАМКОМФОРТ - ціна одного кубометра кладки помітно нижче, ніж при використанні повнотілої цегли. Використання великих керамічних блоків в будівництві довело свою високу ефективність. Правда, варто зауважити, що порушення технологій кладки може звести нанівець всі переваги відмінного будматеріалу.


Поширені помилки

   До найбільш типовим помилок можна віднести небажання або невміння брати до уваги рекомендації виробників. Вони стосуються монтажу та кладки з керамоблоков. Звичайний цемент тут мало підходить. Він заповнює пори в блоках, повністю позбавляючи їх здатності до терморегуляції і утворюючи до того ж містки холоду. Різна теплопровідність призводить до накопичення всередині приміщень конденсату і вогкості.

   Спеціальний клей для керамоблоков "Теплий шов" на базі природного матеріалу - спученого перліту, нехай і вище за ціною, витрачається економічно, за рахунок пластичності і зменшення товщини швів між великорозмірними блоками. Клейова суміш в нашому магазині мається як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Вона називається, як і самі керамічні блоки, «теплою» та утворює майже однорідну структуру з рівномірною щільністю. Якщо ви вирішили купити керамблоки СБК Керамкомфорт або іншої марки, то рекомендується брати для них якісну суміш, інакше в економії мало сенсу.

Публікації Всі публікації