Керамічні блоки, тепла поризована кераміка

Фільтр
Виробники
    країна
  • товщина стінки
  • тепловий опір

Показано 23 товарів

Показано 1 по 16 із 23 (всього сторінок: 2)

Керамічні блоки. Будівельні норми

  Керамічні блоки швидко завоювали симпатії у приватних забудовників, які хочуть чогось більшого, ніж просто квадратні метри житла. Після низки критичних передач, де "експерти" висловилися про керамоблоки негативно, покупці все частіше запитують у консультантів БудМП: що являє собою керамічний поризований блок і чому керамоблок краще газобетонних блоків.

Матеріал для будівництва будинку

  На керамічні блоки ціни невисокі і це - одна з переваг на його користь. Друге - його обсяг. Один ряд керамоблока замінює три ряди цегляної кладки. Внутрішні перегородки виходять товщі і міцніше, ніж гіпсокартонні. На зовнішні стіни цей матеріал в Україні використовується таки досить часто, але для більшого теплоопору стін додатково використовується облицювальна, клінкерна або клінкерна цегла ручного формування. Якщо між облицювальної кладкою і керамічними блоками щедро прокладений теплоізоляційний шар, то будинок вийде ще тепліше. Для теплої одношарової стіни звичайно ж облицювальний матеріал несе більше естетичну функцію. Правда набагато красивіше і довговічніше буде цегла ручного формування, ніж штукатурка по пінопласту, чи не так?

  За рахунок енергозберігаючих якостей пустотілої конструкції, стіни з керамічних блоків зберігають тепло взимку і прийнятну температуру влітку. «Дихаючі» пористі стіни завдяки капілярної структурі здатні відводити зайве вологе повітря назовні - паропроникність за ступенем важливості для хорошого мікроклімату в будинку займає не останнє місце. Однак обидві ці властивості можна звести нанівець, якщо нехтувати технологією монтажу.

  Традиційна кладка на цементний розчин знецінює всі переваги цього будматеріалу: розчин забиває порожнечі, позбавляючи блок його енергоберегающих властивостей і теплопровідності. Утворюються містки холоду, стіни покриваються конденсатом, зволожуються і отримують низький опір теплопередачі, тобто в будинку буде сиро і холодно.

Правильний монтаж

  Для монтажу нових матеріалів все частіше використовують сучасні полімерні суміші та клеї. Щоб вони не заливалися в пори можна використовувати на кожному ряду пластикову або склотканинні сітку. Бічні пази і гребені дозволяють використовувати у вертикальних швах мінімальна кількість з'єднують і клейових сумішей.

  У нас в БудМП продаж керамічних блоків додатково передбачає консультації з технології будівництва і можливість придбання спеціальних монтажних розчинів для керамоблоков - плиткових клеїв, а також вітчизняних та імпортних «теплих» сумішей на перлітової основі або з додаванням керамзитових гранул. Вони дорожчі, ніж цемент, але проект, в якому заплановано використання керамоблоков, економить на скороченні інших статей витрат - фундаменті, повнотіла цегла і утеплювачах. Адже будувати одношарову теплу стіну набагато вигідніше ніж багатошаровий "пиріг". На доказ цього є прорахунки згідно ДБН, які ми вам надамо, щоб будівництво будинку не було "на око" або "... а мені будівельник порадив ..." або ще гірше ".. сусід так будував ...". Найчастіше стихійне будівництво роблять навіть без проектів. У кожного будматеріалу є свій термін служби - у одного 5 років, у іншого 15років. А далі? Постійно ремонтувати? Виставити будинок на продаж дешево? Незалежні оцінювачі вартості нерухомості враховують матеріал стін побудованого будинку, покрівлі, утеплення, вираховують тепловтрати будинку. Виходячи з цього формується реальна вартість будинку. Так навіщо ж вкладати гроші в поганий матеріал, щоб будинок втратив вартість ще на етапі інвестування? Пройшли ті часи, коли енергоносії коштували сущі копійки, коли за старими технологіями і ГОСТам будували однотипні будинки з холодного силікатної цегли без утеплення.

Природний матеріал

  Керамоблоки - одні з небагатьох будматеріалів, де немає шкідливих добавок. Їх виробляють тільки з тугоплавкої глини і води, іноді з добавкою армуючих тирси або целюлози. Готовий продукт не горить, не вбирає вологу і, як будь-яка кераміка, є міцним матеріалом. Є у порізованних блоків невластиві кераміці якості - їх можна різати і пиляти, підганяючи розміри. Випускаються керамічні блоки в різних формах, у тому числі добірних ( є у керамічних блоків Поротерм), для монтажу кутів, перемичок, архітектурних надмірностей і т.д. Українські виробники поки що не роблять добірних елементів, тому доводиться різати інструментами (ручними і електричними).

  При всіх цих плюсах, великі за розміром блоки володіють невеликою вагою, коштують недорого (майже як газоблок), при міцності в 5-7 разів (!) Вище газоблоку і коефіцієнту теплопередачі краще ніж у газоблоку протягом усього часу експлуатації, а на монтаж стін достатньо сил всього двох робітників. Єдину складність становить доставка і відвантаження піддонів, але не для нас! З цим завданням за пару годин впорається наш вантажівка краном-маніпулятором. Таким чином, цей будматеріал добре підходить як для приватного будівництва котеджу, так і висотного.

  Яке актуальне співвідношення «керамоблок-ціна» (Київ), можна подивитися в розділі прайсів на нашому сайті БудМП. Разом з продукцією можна отримати брошури від виробників з описом методів і способів правильного монтажу. Наш менеджер дасть необхідні рекомендації та відповість на всі ваші запитання.

Публікації Всі публікації