Натуральна керамічна черепиця Walther (Вальтер)

Показано 8 товарів

Показано 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця Walther

Черепиця керамічна Walther відома вже більше 100 років. У ній старовинні традиції вдало поєднуються із сучасною якістю і високою функціональністю. Цей покрівельний матеріал випускається в Німеччині і володіє традиційно високою німецькою якістю. Черепиця Walther представлена кількома колекціями, які суттєво відрізняються зовнішнім виглядом і функціональними особливостями.
Наприклад, керамічна черепиця Walther голландської колекції відрізняється невеликою вагою. Ця характеристика істотно спрощує монтаж і відповідно здешевлює роботи з укладання. Виконати пристрій покрівельного покриття в стислі терміни можна, якщо купити черепицю Walther Tegula. Вона має досить великий розмір і цікаву конфігурацію, яка створює унікальну гру світла. Покрівля з такого матеріалу буде виділятися на фоні інших дахів, додасть будь споруді презентабельний зовнішній вигляд.
Нашою компанією пропонується черепиця Walther, ціна якої цілком конкурентно здатна.

Чим хороша покрівля з керамічної черепиці:

• В першу чергу це вишуканий зовнішній вигляд. Жоден покрівельний матеріал не зрівняється з якісною керамічною черепицею по естетичними показниками.
• Незважаючи на те, що вартість керамічної черепиці Walther трохи вище, ніж багатьох інших покрівельних матеріалів (наприклад, металочерепиці), її придбання вельми вигідно. Пояснюється це тривалим терміном служби і високою надійністю. У разі випадкового пошкодження однієї черепиці, її досить просто можна замінити. Черепиця Walther в Києві відмінно справляється з будь-якими примхами місцевого клімату. Вона стійка до дощу, граду, снігу, екстремальних температур і їх різких коливань.
• Така покрівля володіє високими показниками звукоізоляції. Цей факт особливо важливий при наявності житлового мансардного поверху.
• У виробництві керамічних покрівельних матеріалів використовується пісок, глина, цегляна крихта, тобто натуральну сировину. Тому покрівля з керамічної черепиці не завдає шкоди ні навколишньому середовищу, ні здоров'ю людей.
• На відміну від відносно недавно з'явившихся на ринку сучасних матеріалів, керамічна черепиця перевірена століттями експлуатації. Її надійність та інші експлуатаційні характеристики постійно вдосконалюються, а перевірені часом переваги залишаються незмінними.