Керамічна черепиця Terreal

Показано 28 товарів

Показано 1 по 16 із 28 (всього сторінок: 2)

Керамічна черепиця Terreal

Керамічна черепиця Terreal (Терреаль) виробляється концерном, який створений відносно недавно. Незважаючи на це його продукція вже встигла зарекомендувати себе з найкращого боку. Концерн Terreal був створений в 2000 році за допомогою об'єднання трьох французьких компаній (Lambert, TBF і Guiraud), що спеціалізуються на виробництві цегли і керамічної черепиці. Сьогодні в цей концерн увійшли також такі відомі виробники, як San Marco, Cabezon і Ludowici.
У 2006 році концерн модернізував виробничі потужності і розширив асортимент. Модернізація торкнулася і етап розробки продукції. Результатом цього став асортимент, повністю відповідає вимогам законодавства про охорону навколишнього середовища та чинним в сфері енергозберігаючих технологій нормативам. Черепиця керамічна Terreal відрізняється безпекою використання і екологічністю.
Черепиця Terreal випускається в 60 моделях і більш ніж в 300 колірних рішеннях. Крім цього, компанія випускає добірні елементи і покрівельні аксесуари, за допомогою яких створюється повноцінна покрівля. Використання покрівельного матеріалу і добірних елементів одного виробника гарантує високі експлуатаційні характеристики, довговічність, естетичність і єдиний стиль покрівлі. Вартість керамічної черерпіци Terreal повністю виправдовується її високою якістю.

Основні переваги продукції концерну Terreal

Купити черепицю Terreal (Терреаль) сьогодні пропонують кілька компаній, тому є можливість вибрати оптимальну пропозицію. Цей покрівельний матеріал повною мірою володіє перевагами керамічної черепиці (морозостійкість, міцність, престижність, довговічність, відмінний зовнішній вигляд, екологічність та інше). Але, варто відзначити унікальні характеристики, властиві даному бренду:
• У виробництві використовується особливий метод випалу, який забезпечує стійкість природного кольору.
• Черепиця Terreal, ціна якої відносно невисока, володіє відмінними фізико-хімічними характеристиками і унікально чистої поверхнею.
• Для виробництва використовується глина з власних кар'єрів компанії, яка відрізняється однорідністю і чистотою.
• Широкий вибір функціональних аксесуарів дозволяє реалізувати будь-які проекти, навіть найсміливіші і незвичайні.
• Черепиця Terreal в Києві та інших містах України десятиліттями зберігає привабливий зовнішній вигляд (не тріскається і не вицвітає на сонці).