Керамічна черепиця S.Anselmo, Сансельмо, ціна в Києві, купити натуральну черепицю, продаж керамічної покрівлі

Показано 5 товарів

Показано 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця S.Anselmo

У нашій компанії в широкому асортименті представлена черепиця S.Anselmo, ціна якої цілком доступна. Експлуатаційні характеристики цього покрівельного матеріалу вигідно виділяють його з аналогічної продукції. Керамічна черепиця S.Anselmo відрізняється унікальними кольоровими рішеннями, які дозволяють створювати цікаві архітектурні ансамблі.
Керамічна покрівля відома людству вже не одне століття. Цей покрівельний матеріал пройшов через століття, майже не зазнавши змін. Звичайно, у виробництво впроваджувалися нові технології, удосконалювалося обладнання, воно ставало повністю автоматичним, але основа керамічної черепиці залишилася колишньою.
Черепиця керамічна S.Anselmo - це відмінне рішення для покрівлі заміського котеджу, приватного міського будинку та інших будівель. Адже навіть казковий палац втратить свою привабливість, якщо на його покрівлі буде красуватися, наприклад, шифер. А невеликий будиночок з простою архітектурою виглядає ефектно і дорого, якщо буде прикрашений покрівлею з хорошою керамічної черепиці.

Черепиця S.Anselmo: основні переваги

Виробництво цього покрівельного матеріалу ведеться в Італії з 70-х років минулого століття. Вона затребувана у Європі та багатьох країнах по всьому світу. Черепиця S.Anselmo в Києві користується такою ж високою популярністю, як і в інших країнах завдяки доступній ціні та високій якості.
Черепиця не накопичує вологу, тому вона не руйнується, служить багато десятиліть. Цей покрівельний матеріал стійкий до сильних морозів і різких температурних перепадів.
Вартість керамічної черепиці S.Anselmo цілком демократична, особливо якщо врахувати, що вона прослужить як мінімум століття.
Ще однією незаперечною перевагою керамічних покрівельних матеріалів є низька теплопровідність. Покрівля повільно нагрівається і також повільно віддає тепло, тому черепиця з кераміки є оптимальним вибором при наявності житлової мансарди. Втім, і в будинках без мансард вона сприяє створенню в приміщенні оптимального мікроклімату, дозволяє знизити витрати на опалення і кондиціонування.
Купити черепицю S.Anselmo на максимально вигідних умовах пропонує наша компанія. У нас цей покрівельний матеріал представлений в широкому асортименті, тому є можливість підібрати саме той вигляд, який відповідає всім вимогам і перевагам споживача.