Керамічна черепиця Roben (Робен)

Показано 4 товара

Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця Roben

Красива, надійна покрівля прикрасить будь-яку споруду, захистить будівельні конструкції і мешканців будинку від примх природи. Черепична покрівля відображає багатовікові традиції і виглядає надзвичайно презентабельно. Німецький концерн Roben може похвалитися більш ніж 150-ти річною історією. Черепиця Roben в Києві сьогодні відома майже також добре, як і у всій Європі.
Черепиця керамічна Roben проводиться на 3-х заводах, які розташовані в безпосередній близькості від родовищ глини, що ідеально підходить для виробництва керамічних виробів. Виробничий процес включає в себе пресування і високотемпературний випал.
Вся продукція перевірена століттями експлуатації в багатьох європейських містах і має всі необхідні сертифікати. За роки існування компанії процес виробництва був істотно вдосконалений, а виробничі потужності неодноразово модернізувалися, тому черепиця Roben відрізняється якістю, відповідним найвищим вимогам. Концерн випускає велику кількість аксесуарів і комплектуючих для черепиці, тому з матеріалами цього виробника можна втілити в життя навіть найсміливіші проекти.
Купити черепицю Roben сьогодні не представляє проблеми, в нашій країні вона представлена в досить широкому асортименті. Гарантія від виробника становить 200 циклів або 30 років, а при правильній експлуатації і монтажі прослужить 100-150 років - це не металочерепиця, керамічна покрівля точно не проіржавіє.

Переваги керамічних покрівельних матеріалів компанії Roben:

• Натуральний колір покрівельного покриття червоний, але завдяки використанню спеціального покриття ангоб, що завдається безпосередньо перед випалюванням, компанія пропонує споживачам велику кількість колірних рішень.
• Якщо необхідна презентабельна і довговічна покрівля, черепиця Roben, ціна якої цілком доступна, - це оптимальне рішення. Тільки гарантія становить 30 років, а на практиці така покрівля служить до 150 років і не вимагає на свою експлуатацію ніяких витрат.
• Покрівельний матеріал виробляється з натуральної сировини, повністю екологічно безпечний.
• Черепиця з кераміки повільно нагрівається в літній період і також повільно віддає тепло взимку, тому в будинку з покрівлею їх цього матеріалу створюється комфортний мікроклімат.
• Покрівля з цього матеріалу відмінно поглинає звук (наприклад, шум дощу).
Вартість керамічної черепиці Roben в нашій компанії цілком по кишені більшості забудовників.