Керамічна черепиця Nexe (Нексе)

Показано 16 товарів

Показано 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця Nexe

Компанія NEXE GROUP, на заводах якої виробляється керамічна черепиця Nexe, була заснована в 1922 році і спеціалізується на випуску з натуральної кераміки різної продукції для будівництва. Компанія намагається відповідати всім очікуванням споживачів, що стосуються ціни та якості продукції. Вона зберігає старовинні традиції, але повністю йде в ногу з часом, постійно розробляє та впроваджує інноваційні технології, модернізує виробничі потужності.
Якщо необхідна гарна, презентабельна покрівля, яка прослужить до 100років, черепиця Nexe, ціна якої цілком доступна, буде оптимальним вибором. Черепиця з кераміки в нашій країні найчастіше використовується в приватному секторі, але в останні роки сфера її застосування поступово розширюється. Причиною тому високі естетичні характеристики, довговічність, екологічна чистота. Важливою перевагою є і висока ремонтопридатність такої покрівлі - при необхідності можна замінити тільки одну пошкоджену черепицю.

Черепиця Nexe - головні переваги:

Ідеальна геометрія. Формування кожної черепиці виконується в індивідуальній гіпсовій формі, яка і забезпечує виробу ідеальну точність геометричних форм.
Висока якість вихідної сировини. У виробництві використовується спеціальний сорт глини, що забезпечує високу якість черепиці і насичений природний колір.
Помол глини. Черепиця керамічна Nexe виготовляється з використанням сучасного високотехнологічного обладнання, тому використовувана глина відрізняється ідеальним помолом. Від цього показника безпосередньо залежить вологостійкість черепиці.
Вартість керамічної черепиці Nexe повністю відповідає її якості. Якісні показники істотно перевершують навіть жорсткі вимоги європейських стандартів. Тому виробник надає гарантію терміном в 40 років, що на 10 років більше, ніж у більшості аналогічної продукції. Черепиця цього виробника успішно використовується і, як показала практика, ефективно служить тривалий час навіть у країнах з важким кліматом (наприклад, Угорщини та Австрії).
Дизайн. Черепиця Nexe в Києві представлена колекціями з унікальною геометрією в широкій колірній гамі. Завдяки цьому є можливість використовувати цей покрівельний матеріал не тільки на класичних будівлях, а при реалізації оригінальних проектів будь-якого стилю.
Купити черепицю Nexe на постійній основі пропонує наша компанія.