Керамічна черепиця Margon (Маргон)

Показано 3 товара

Показано 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця Margon

Черепиця керамічна Margon виробляється відомою італійською компанією «Margon Portugal» (Керамічна черепиця Маргон). Вона затребувана в багатьох країнах світу завдяки таким якостям, як високі показники якості, можливість гармонійного поєднання з будь-яким типом архітектури та демократична вартість керамічної черерпіци Margon.
Сьогодні черепиця Margon в Києві завжди є в наявності на складах нашої компанії.
При виборі покрівельного матеріалу вирішальним фактором є якість продукції. У сучасних умовах успішним можна назвати тільки підприємство, що пройшло сертифікацію, яка гарантує впровадження та постійне підтримання систем якості. Компанія «Margon Portugal» отримала титул сертифікованого Підприємства, який їй присвоїв Португальський Інститут Якості.
Керамічна черепиця Margon - найбільш цінні якості
Покрівельні покриття від «Margon Portugal» у порівнянні з продукцією інших виробників володіє великою кількістю незаперечних переваг. Черепиця Margon, ціна якої цілком демократична, відрізняється високою якістю.

Важливі переваги:

• Великий вибір аксесуарів. Вони використовуються для пристрою покрівель, дозволяють адаптувати матеріал до будівель різних архітектурних стилів.
• Гарантії гігрометричного і термічної рівноваги, а також таких якостей, як міцність, стійкість і непроникність.
• Витончені форми і колірні рішення черепиці. Такі показники досягаються завдяки використанню у виготовленні покриттів новітніх технологій.
• Черепиця Маргон виготовляється за допомогою з'єднання глини декількох видів. Завдяки цьому виходить дахове покриття з унікальними експлуатаційними характеристиками.
У 2004 році компанією «Margon Portugal» була введена в дію нова виробнича лінія, що дозволила підняти стандарти якості на принципово новий рівень. Черепиця преміум-класу обпалюється при температурі 1090 градусів. Продукція, що випускається на новій лінії продукція володіє наступними якостями: ідеальна підгонка, відсутність мікротріщин і високий рівень міцності. Невеликий розмір упаковки (по 4 черепиці) спрощує підйом матеріалу на покрівлю, знижує ризик його псування в результаті падіння. Виробник гарантує, що покрівельний матеріал прослужить не менше 40 років, але на практиці термін служби набагато більше.
Купити черепицю Margon на вигідних умовах завжди можна в нашій компанії.