Натуральна керамічна черепиця HDR

Показано 24 товарів

Показано 1 по 16 із 24 (всього сторінок: 2)

Черепиця HDR

Покрівля забезпечує захист будівлі від атмосферних явищ, багато в чому визначає зовнішню презентабельність будинку. Сьогодні при виборі покрівельного матеріалу, незважаючи на все розмаїття пропозицій багато хто віддає перевагу саме керамічної черепиці. Причиною тому її відмінні експлуатаційні якості і естетичний зовнішній вигляд. Керамічна черепиця гармонійно вписується в архітектурний ансамбль практично будь-якого стилю.
Керамічна черепиця HDR має цілу низку переваг перед аналогічними покрівельними матеріалами. Компанія HDR працює вже понад півстоліття і за цей час набула безцінний практичний досвід. За час існування компанії її виробничі потужності зазнали істотних змін: обладнання замінювалося більш сучасними і повністю автоматизованими лініями, впроваджувалися інноваційні технології. Але, існують моменти, які залишилися незмінними з першого дня існування компанії (60-ті роки минулого століття) - це строгий моніторинг всіх виробничих процесів, регулярний контроль якості використовуваної сировини, його відповідності всім вимогам і нормам. Саме тому черепиця керамічна HDR славиться своєю надійністю, довговічністю і високою якістю.
Навіть сьогодні черепиця HDR вдосконалюється, щоб повністю задовольняти будь-яким споживчим смакам і запитам.

Основні переваги:

• Черепиця HDR в Києві є досить престижним матеріалом. Будинок з покрівлею з такого матеріалу не тільки досить естетично виглядає, а й підкреслює високий статус і досягнення свого власника.
• Така черепиця виробляється з натуральної сировини, тому екологічно безпечна. У її складі відсутні шкідливі добавки і модифікатори, в будинку з такою покрівлею створюється і підтримується сприятливий для здоров'я людей мікроклімат.
• Вартість керамічної черепиці HDR багаторазово окупається за рахунок її довговічності. Пориста структура покрівельного матеріалу не вбирає вологу і не руйнується під її тривалим впливом. У багатьох європейських містах сьогодні можна побачити будівлі віком у кілька сотень років, покриті керамічною черепицею, чудово збереглася протягом століть.
• Купити черепицю HDR пропонують багато компаній, тому є можливість вибрати найбільш вигідну пропозицію.
Нашою компанією пропонується черепиця HDR, ціна якої цілком обгрунтована і доступна більшості споживачів.