Керамічна черепиця

Фільтр
Виробники
    країна
  • серія

Показано 117 товарів

Показано 1 по 16 із 117 (всього сторінок: 8)

Натуральна черепиця керамічна черепиця є надійним і довговічним покриттям. У переважної більшості архітектурних споруд минулого століття дахи саме черепичні. При цьому протягом століть черепичні дахи не тільки залишаються в цілості, але ще й не втрачають своєї первісної краси.


Різні види черепиці зовні досить схожі, проте насправді вони абсолютно різні. Ріднить ж їх, в першу чергу, те, що з їх допомогою можна здійснити монтаж покрівлі будь якого даху (навіть дахів з самою складною конструкцією). Крім цього, будь-яка черепиця захищає будинок від впливу агресивних факторів навколишнього середовища і забезпечує відмінну вентиляцію покрівлі. Також будь-яка черепиця відрізняється вогнебезпечністю, морозостійкістю, екологічною чистотою і довговічністю. Наприклад, в таких країнах, як Італія, Греція, Франція, Хорватія, Іспанія, навіть в даний час для покрівлі рідко використовують якийсь інший матеріал, крім натуральної черепиці.

Різноманітність черепиці

Керамічна черепиця виникла раніше, ніж будь-які інші види. Коли ж асортимент покрівельних матеріалів розширився, натуральна черепиця спочатку перейшла в групу застарілих покриттів, а потім - у клас елітних товарів для цінителів екологічно чистих матеріалів і старовини. Така позиція дуже посприяла зростанню популярності натуральної черепиці, тому сьогодні вона виробляється в не менших кількостях, ніж її сучасні аналоги. Крім того, бажання виробників підвищити попит на свою продукцію ще більше спонукало їх на розширення колірної гами керамічної черепиці, починаючи від яскраво-жовтого кольору і закінчуючи чорним.
Щоб досягти глянцевого блиску на черепиці, використовується метод глазуровання. На глибину відтінку впливає склад іонів перехідних металів, які входять в розплав глазурі. Таке покриття дуже легко очистити від різних забруднень за допомогою звичайного дощу, а не те що спеціальним миттям. Також за допомогою склоподібної глазурі дуже надійно закриваються пори глини, що не дає проникати волозі в черепицю.
Найближче до традиційної натуральної керамічної черепиці можна віднести цементно-піщану, яка коштує набагато дешевше. Вони схожі за формою, однак керамічна черепиця все ж більш витончена і тонка. Цементно-піщана черепиця виготовляється з кварцового піску, напівсухої цементної суміші, фарбувального пігменту і води. Плитки черепиці покриваються барвником на основі акрилу, за допомогою якого пори верхнього шару закупорюються, а колір матеріалу посилюється. Потім плитки сушаться протягом кількох годин за допомогою спеціальних сушильних камер, які обладнані автоматикою з контролю за вологістю повітря і температурним режимом (температура сушки повинна становити + 50 ° С). Потім черепиця, яка придбала близько 70% міцності, профарбовується ще раз, а для швидкого висихання фарби плитка пропускається крізь спеціальну газову піч. Після цього матеріал упаковується і залишається відстоюватися до того, як він набере 100% міцності.
Цементно-піщана черепиця характеризується колірною гамою в класичних тонах (чорному, червоному, коричневому, вишневому), а також наявністю менш стандартних забарвлень. Також черепиця може мати різну фактуру: строкату «зістарену», гладку або гранульовану.

Цементно-піщана або керамічна черепиця?

Дуже частим питанням, яке хвилює споживача, є наступне: «У чому різниця між цементно-піщаної та керамічної черепицею і яку краще вибрати?». І правда, і цементно-піщана, і керамічна черепиця відносяться до черепиці натуральної. Вони мають дуже багато спільних рис: вогнестійкість, високу звукоізоляцію, довговічність (служать більше 100 років), стійкість до перепадів температур, агресивних середовищ і сонячної радіації. Навіть ціна керамічної черепиці в Києві близька до ціни цементно-піщаної черепиці в економ-сегменті. Однак комплектуючі елементи у керамічної черепиці дорожче, що збільшує загальну вартість покрівлі. Також підсумкова ціна натуральної черепиці залежить і від складності форми покрівлі - буває, що різниця в ціні становить близько 50%.
Існує думка, що керамічна черепиця більше підходить для покрівель, де ухил мінімальний, проте насправді для таких покрівель вже існує і цементно-піщана черепиця, яка за певних технічних умов дозволяє здійснювати монтаж покрівлі даху з кутом всього лише 7 °.

Переваги натуральної черепиці

• Довговічність;
• Морозостійкість;
• Пожежебезпечність;
• Відсутність шкідливих речовин у складі;
• Естетичний зовнішній вигляд;
• Невибагливість у догляді;
• Здатність до протистояння сильних вітрових навантажень;
• Прекрасна звукоізоляція;
• Невелика кількість відходів при укладанні.

Особливості натуральної черепиці

• Істотний вагу, особливо в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами;
• Крихкість (зверніть на це особливу увагу під час її транспортування);
• Дорогий і трудомісткий процес монтажу;
• Висока вартість самої черепиці.

Розраховуємо черепицю правильно

Вага натуральної черепиці -45-50 кг / м2. Це в 5 разів більше, ніж важить бітумна черепиця, і в 10 разів більше, ніж важить металочерепиця. Так як натуральна черепиця відрізняється досить важкою вагою (в вітряному кліматі цей факт є перевагою), монтаж даху (покрівлі) з цього матеріалу повинен здійснюватися з посиленням кроквяної системи даху. Це означає, що необхідно зробити дуже ретельні розрахунки, які не потрібні під час монтажу більш легких покрівель.
Другим важливим моментом при укладанні черепиці є правильний розрахунок кроку обрешітки, який визначається з метою укладання цілої кількості рядів черепиці, виходячи з довжини ската, ухилу даху і геометричних параметрів обраної моделі черепиці. Для розрахунку того, з яким саме кроком потрібно прибивати обрешітку, вимірюється загальна довжина покрівельного покриття, а вже з цього числа віднімається розмір кроку обрешітки на звисі і відстань від коника до верхнього краю останнього обриштувального бруска, яке дорівнює 2-4 см. Отримана цифра розбивається на цілу кількість рядів з рівномірним кроком.
Крок у нижнього обриштувального ряду відрізняється від інших рядів. Його обчислюють, виходячи моделі черепиці, яка була обрана, і використовуваної системи водостоку. Розмір кроку нижнього ряду може коливатися від 32 до 39 см. Нижній ряд черепиці слід укладати так, щоб її напуск на жолоб водостоку ні більше 1/3 його діаметру.
Крок обрешітки дорівнює довжині черепиці (40 см) з вирахуванням нахлеста (5,5-9 см). Для кожного виду черепиці крок може відрізнятися, коливаючись в діапазоні від 31,2 см до 34,5 см. Якщо нам відома довжина ската покрівлі (S), розмір мінімального кроку на нижньому краю обрешітки (D), крок обрешітки (L), а також відстань від коника до верхнього краю останнього обрешіточного бруска (K), то ми можемо розрахувати ціле число рядів черепиці (N) за допомогою такої формули: N = (S - D - K) / L.
Якщо дах багатоскатний, то число рядів черепиці і крок обрешітки розраховуються окремо для кожного ската. Розмітка рядів наноситься за допомогою шнура, який закріплюється на контробрешітці, що знаходиться на протилежних сторонах ската. За допомогою цього способу також перевіряють, наскільки площа ската даху рівна. Виявлена нерівність ліквідується під час набивання обрешітки шляхом підкладання рейок необхідної товщини під її бруски.

Керамічна черепиця вже багато століть є еталоном покрівельних матеріалів. Багато сучасного покриття зовнішнім виглядом повністю імітують її, але от технічні параметри в більшості випадків істотно поступаються. Вперше черепицю почали використовувати єгиптяни близько 4-х тисяч років тому. Звичайно, виробництво керамічної черепиці за минулі століття зазнало ряд змін, тому матеріал позбувся більшості первинних недоліків і придбав ряд нових переваг. Така покрівля надає будь-якій будівлі презентабельний зовнішній вигляд і покращує його експлуатаційні характеристики.
В елітному будівництві в Києві керамічна черепиця використовується досить часто. У цього матеріалу практично немає недоліків, крім досить високої ціни. Монтаж вимагає певних знань і досвіду, з матеріалом необхідно поводитися акуратно, так як він досить крихкий. На перший погляд, здається, що сучасні матеріали повністю імітують натуральну черепицю, тому не має сенс купувати матеріал дорожче, витрачати час і кошти на його укладання. Але, це в корені не вірно, отриманий результат коштує витрачених грошей, часу і зусиль, досить швидко окупається. Натуральна черепиця, ціна якої вище, ніж у інших матеріалів, є відмінним вкладенням. Прекрасний зовнішній вигляд покрівлі та збереження всіх її характеристик довгі роки гарантується.

Найбільшою популярністю користуються наступні виробники керамічної черепиці: BRAAS, S.Anselmo, Jacobi, HDR, Koramic, Walther та інші.

Основні переваги покрівлі з теракотової черепиці:
• Цей покрівельний матеріал акумулює теплову енергію. Він повільно нагрівається і також довго остигає. За рахунок цього в підпокрівельному просторі забезпечується постійний рух повітря. Завдяки природній вентиляції конденсат не створюється, продовжується термін служби несучих конструкцій даху.
• Коли в якості покрівельного матеріалу обрана керамічна черепиця, купити її можна у великої кількості постачальників. Наявність широкого вибору дозволяє без проблем підібрати оптимальні умови.
• Покрівля прослужить декільком поколінням. Покриття не вигоряє і не руйнується, навіть досить сильні ураганні вітри не завдають покрівлі ніякої шкоди.
• Черепиця проводиться таким чином, щоб при монтажі в замках залишався невеликий зазор, який забезпечує простір, необхідний для температурної деформації, тому дах не деформується.
• Відмінний зовнішній вигляд, досить великий вибір кольорів і форм. Завдяки цьому є можливість створити унікальну покрівлю відповідно до архітектурного проекту.
• Високі показники звукоізоляції (шум дощу не потривожить мешканців будинку).

Монтаж керамічної черепиці: вартість і особливості
Економити на укладанні цього покрівельного матеріалу не варто, так як роботи вельми складна і вимагає наявності досвіду. Виконати її самостійно звичайно можна, але результат, швидше за все, буде сумнівним. Черепиця з натуральної глини досить тендітна, при необережному поводженні її легко розбити. Великий відсоток бою матеріалу не тільки зведе нанівець економію на роботі, а й може призвести до збитків.
Необхідно приділити достатньо уваги підготовчим роботам. Так як покриття має велику вагу, рештування робиться суцільним з досить товстої необрізної дошки.
Продаж черепиці натуральної керамічної на вигідних умовах здійснюється компанією БудМП. У нас є в наявності необхідні аксесуари і комплектуючі, при необхідності можлива доставка по всій Україні. Вартість керамічної черепиці в компанії БудМП цілком конкурентно здатна.

Купити керамічну черепицю, а також цементно-піщану черепицю будь-якої торгової марки, за ціною нижче ціни виробника Ви можете зателефонувати до нас в компанію БудМП.  Доставка в м.Київ та в будь-яку точку України.

 

Публікації Всі публікації