Фасадна клінкерна плитка CRH

Шість секретів укладання клінкерної плитки CRH

Клінкерна плитка CRH - це натуральний облицювальний матеріал, який користується великою популярністю, оскільки володіє високими експлуатаційними характеристиками.
В основі її складу високопластична глини, тому клінкер є екологічним матеріалом. Клінкерна плитка CRH, ціна якої досить доступна, володіє унікальними характеристиками: зносостійкість, стійкість до високих і низьких температур, хімічних впливів, низьке водопоглинання, довговічність.
Декоративні якості такої фасадної плитки ні в чому не поступаються функціональним перевагам. Матеріал зберігає початковий зовнішній вигляд десятки років. Оздоблення такою плиткою дає можливість реалізувати оригінальні дизайнерські проекти (наприклад, виконати обробку приміщень «під старовину»).
Сьогодні декоративна клінкерна плитка CRH, купити яку можна в нашій компанії, представлена у десятках колірних варіантів з різними фактурами (необроблена, глазурована, шорстка). Виробляється пропонована нами декоративна клінкерна плитка CRH на заводі в Польщі.

Особливості виконання робіт

Фасадна клінкерна плитка, вартість якої цілком розумна, часто використовується для облицювання стін приміщень. При виконанні таких робіт діють загальні правила з укладання плитки (поверхню очищають, вирівнюють, грунтують). Клінкерна плитка CRH і клінкерна цегла CRH укладається на спеціальний клей.
Періодично необхідно перевіряти рівнем, наскільки рівно лягає плитка. Якщо виявляється нерівність, положення плитки виправляють. Затірку швів виконують по закінченні доби після закінчення робіт з її укладання. Бажано використовувати для затирання швів складу тієї ж марки, що і клей. Якщо при закладенні швів склад потрапив на плитку, його прибирають. У тому випадку, коли розчин застиг, його видаляють спеціальними складами, які є в будь-якому магазині будматеріалів.

Де вигідно придбати клінкерну плитку «під цеглу»

Клінкерна плитка CRH в Києві в широкому асортименті представлена в компанії БудМП. У нас представлена плитка польського виробництва, яка відрізняється високими декоративними і експлуатаційними характеристиками. Декоративна клінкерна плитка CRH на складі завжди є в наявності. На всі будматеріали діє заводська гарантія.
Клінкерна плитка для фасаду CRH, продаж якої здійснюється нашою компанією - це відмінний зовнішній вигляд обробки вашого будинку зовні і всередині на десятиліття. Ми працюємо безпосередньо з виробником. Відсутність ланцюга посередників дозволяє нам пропонувати будматеріали європейської якості за розумними цінами.