Фасадна клінкерна плитка

Фасадна клінкерна плитка

Фахівець відразу помітить серед облицьованих клінкером будівель те, яке обкладено не цеглою, а плиткою. Неспеціаліст цього не помітить, оскільки зовні клінкерна плитка виглядає, як ложкова (бічна) частина повнорозмірного цегли.
Облицюванням, будь це цегла або клінкерна плитка, Київ не здивуєш. У центрі і на околицях, в котеджних дачних селищах, - всюди власники будинків намагаються облицювати якщо не весь фасад, то хоча б цокольну частину будівлі і почасти кути. Справа тут ті тільки в солідності і соціальному статусі. Не така вже розкіш ця клінкерна плитка, купити її не представляє особливих витрат. Користь, яку вона приносить, розуміють будівельні підрядники та приватні забудовники.

Облицювання продовжує термін експлуатації стіни

Сланцеві тугоплавкі глини при випаленні клінкеру спікається в матеріал, схожий не те на кераміку, не те на натуральний камінь. Молекулярні зв'язки в новоутворених кристалічних решітках стабілізуються і надають виробу характер моноліту, тому справжня, якісна плитка не вбирає воду, а відштовхує її.
Виходить, що облицювання стає водонепроникною одягом для будівлі. Якщо цоколь обкласти хорошою плиткою, це подовжує вою життя років на 50. Відчуваєте, які це цифри? Це життя цілого покоління. Кому ж не хочеться, щоб його і без того послуживший будинок не простояв ще сотню років, служачи дітям і онукам. Так що продаж фасадної клінкерної плитки в БудМП йде повним ходом.
Чим міцніше і якісніше фасадна клінкерна плитка - ціна на неї буде тим вище, але не настільки, щоб на цьому економити. Дивіться прайси, де вказані всі наші пропозиції і порівнюйте - це справа хазяйська. Якщо є питання, вас безкоштовно обслужить експерт і навіть порахує обсяги плитки і її вартість.

Фасадна клінкерна плитка не боїться ні вогню, ні води

Застосування клінкерної плитки, на відміну від клінкерної цегли, за нашими спостереженнями, дещо ширше. Нею декорують камінні і прилеглі до нього стіни. Творять дизайн квартир в стилі лофт (#design_loft), лофт дизайн в інтер'єрі. І в тому і в іншому випадку важко знайти щось більш підходяче, оскільки продукт не боїться ні вогню, ні води.
Всього ми завозимо в Україну більше чотирьох сотень найменувань плитки. Якщо якогось із ваших бажаних сортів немає на вітрині, це не означає, що його немає в асортименті БудМП. У нас є все, і якщо потрібно - швидко завеземо. Іноді можна замовити за спецзамовленням у виробника.

4 етапи укладання фасадної клінкерної плитки

Клінкерна фасадна плитка є лідером серед фасадних матеріалів за показниками зносостійкості, морозостійкості, міцності і естетичності. Цей матеріал перевірений часом, крім того у виробництві використовується виключно натуральна сировина. Клінкерна фасадна плитка в Києві користується великою популярністю, так як цей матеріал має значну кількість переваг, а ось недоліків у нього практично немає.
Але, навіть самий якісний і красивий фасадний матеріал буде виглядати непрезентабельно, і не виконуватиме своїх безпосередніх функцій, якщо його укладання виконана неграмотно. Таку плитку монтують на цеглу, камінь, утеплювач і штукатурку. Залежно від виду поверхні існують свої правила укладання плитки.

Підготовчі роботи

Будь-яка основа повинна бути рівною і чистою. Якщо є крихкі ділянки фасаду, потрібно прибрати всі частини, які тримаються не міцно і відремонтувати за допомогою штукатурки. На поверхні не повинно бути порожнеч і тріщин, які можуть заповнюватися водою. Не варто забувати, що плитка має досить велику вагу, тому основа повинна мати достатню несучу здатність.
Основу очищають від речовин, які знижують адгезію (бруд, жири, старих лакофарбові покриття). Ремонтні роботи з використанням штукатурки необхідно завершити за 3 дні до початку укладання плитки.
Бетонна основа повинна вистоятися не менше 3-х місяців, штукатурки не менше 28 днів, армований захисний шар - мінімум 3 дні.
Для підвищення теплоеффектівності споруди під облицювання монтують шар теплоізоляції.

Підготовка клейового складу

На фасадну клінкерну плитку ціна досить висока, але таке облицювання має тривалий термін служби, тому витрачені кошти окупаються з лихвою. Для укладання бажано використовувати спеціальний клей. Розчин повинен бути пластичним, перед його нанесенням необхідно змочити поверхню водою. Після укладання плитки її змочують водою і накривають для рівномірного висихання поліетиленом.
Клейові розчини готують за інструкцією виробника, наприклад Quick-Mix. Розчини зазвичай наносять не на поверхню, а на плитку. Важливо пам'ятати, що клей досить швидко застигає, тому необхідно готувати тільки невелика кількість, яку можна відразу використовувати.

Оздоблення клінкерною плиткою «під цеглу»

Щоб на фасаді не було різких перепадів кольору, відразу відкривають кілька упаковок плитки і перемішують їх вміст. Для отримання ідеально рівного облицювання плитку кладуть, орієнтуючись по канавках на її зворотній стороні.
На швидкість висихання впливає вологість повітря і сила вітру. Виконувати роботи можна при температурі повітря від +5 до +30 градусів.
Обробку стін клінкерною плиткою починають з віконних і дверних прорізів, потім оформляють кути будівлі.

Створення швів

Щоб клінкерна плитка для фасаду прослужила довго і мала презентабельний зовнішній вигляд, шви заповнюють спеціальними затирочними складами, наприклад Quick-Mix. Суміш розподіляють пластиковим або гумовим шпателем, її надлишки необхідно видаляти до застигання затирки. В іншому випадку для очищення суміші доведеться використовувати спеціальні склади. Після повного висихання фасад витирають щіткою по сухій поверхні.

Фасадна клінкерна плитка: купити вигідно

Продаж клінкерної плитки під цеглу на вигідних умовах здійснюється компанією БудМП. Ми пропонуємо плитку брендів CRH, Feldhaus Klinker, King Klinker, Klinkerwerke Muhr, Vandersanden. На всю плитку клінкерну фасадну ціна цілком прийнятна, надається гарантія виробника.

Публікації Всі публікації