Натуральна керамічна черепиця Koramic

Показано 15 товарів

Показано 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

Керамічна черепиця Koramic

Черепиця Koramic в Києві добре відома споживачам і користуються заслуженою популярністю. Її виробляє австрійська компанія Wienerberger, продукція якої затребувана в багатьох європейських країнах. Компанія працює близько 100 років і створила досконалий покрівельний матеріал, який зайняв лідируючу позицію на світовому ринку будівельних матеріалів.
Керамічна черепиця Koramic постійно вдосконалюється, компанія Wienerberger не зупиняється на досягнутому успіху, модернізує виробництво, вкладає кошти в розробку і впровадження нових технологій. Черепиця керамічна Koramic не втрачає експлуатаційних характеристик і презентабельного зовнішнього вигляду протягом як мінімум ста років. «Німецька якість» відоме у всьому світі, в Голландії, Австрії, Німеччини і сьогодні можна милуватися історичними будівлями під черепичним дахом, яка благополучно простояла кілька століть і виглядає нітрохи не гірше, ніж в день завершення будівництва.
Наша компанія пропонує купити черепицю Koramic на вигідних умовах.

Черепиця Koramic може використовуватися не тільки при зведенні нових будівель, а й під час реконструкції, в тому числі і які мають історичну цінність.

Важливі переваги черепиці виробництва компанії Wienerberger:

• Продукція сертифікована відповідно до вимог європейських стандартів якості, але внутрішні вимоги до якості і стандарти компанії набагато жорсткіше. Тому якість черепиці завжди на висоті.
• Втілити в життя багато дизайнерські та архітектурні рішення дозволяє черепиця Koramic, ціна якої доступна більшості споживачів. Вона володіє неперевершеними естетичними характеристиками, будівлі з покрівлею з цього матеріалу виглядають ефектно і презентабельно.
• Покрівельний матеріал виробляється з екологічно безпечного натуральної сировини, сприяє створенню у внутрішніх приміщеннях здорового мікроклімату.
• Вартість керамічної черепиці Koramic цілком виправдана, окупається за рахунок тривалого терміну служби і відмінних експлуатаційних характеристик. Покрівля з такого матеріалу не тільки сама десятиліттями не потребує ремонту, але й сприяє продовженню терміну служби окремих будівельних конструкцій і будівлі в цілому.
• Великий вибір форм і кольорів дозволяє реалізувати на практиці навіть найсміливіші архітектурні задуми.